Kınık Motors, geniş araç filosu ve tecrübeli personeli ile otomotiv sektöründeki kaliteli ve güvenilir referans gösterilen örnek bir şirket olmak için çalısmalarını yasadığımız yüzyılın gerektirdiği sekilde teknolojik imkanları kullanarak sürdürmektedir. Sektöründeki hizmeti verirken kaliteyi ve ucuz maliyeti emsal şirketlerden daha çok benimseyerek bu konuda liderlik yapmaktadır.

Kınık Motors, müşteri memnuniyetini daima en üst sırada tutarak müşterileri ile dost olmayı başarmış, en büyük amacı bu dostluk ile uzun is birlikteligğine iyi niyetiyle sürdürmeyi çalısmaktadır. Kınık Motors farklı ihtiyaçlarınıza her zaman farklı çözümler sunabilecek güce sahiptir. Personel servisi ihtiyacınız için istediğiniz marka, model ve cinsteki aracı geniş araç filomuzda bulabilirsiniz. Üst yönetiminden servis yöneticilerine, teknik ekibinden şoför kadrosuna kadar, sizlerin işyerlerine huzur ve güvenle ulaşmanız için, gece gündüz çalışmaktadır. Bunun en büyük göstergesi, 24 saat boyunca görebileceğiniz yollardaki araçlarımızdır.
Servis operasyonumuz ve şoförlerimiz iletişim konusunda teknolojinin sunduğu en ileri imkânlarla donatılmış olup, oluşabilecek her türlü aksaklık karşısında şirket merkezimizdeki operasyon masasıyla anında iletişim kurarak ve gerekli koordinasyonu sağlayarak hemen her türlü problemi yerinde ve anında çözebilmektedir.

Hakkımızda